MaaS
[marketing ako služba]

Marketing sa za ostatných 10 rokov radikálne zmenil a pre malé a stredné firmy je náročné investovať dostatočné prostriedky na to, aby boli schopné držať krok, čím vlastne odovzdávajú čas svojho trhu konkurencii. Nemôžu si dovoliť zamestnávať marketingových špecialistov a súčasne si uvedomujú, že marketing má zásadný vplyv na zvýšenie ich predajov a zisku. Preto prinášame MaaS [marketing ako služba], riešenie marketingu určené predovšetkým pre malé a stredné podniky.

Čo ponúka MaaS [marketing ako služba]?
Potrebujete len pravidelnú aktualizáciu vašich webstránok, správu Facebook stránky a trochu internetovej reklamy? Alebo potrebujete zastrešiť celý marketing od Affiliate po Zákaznícku podporu? Bez ohľadu na to, či hľadáte len podporu v činnostiach, ktoré nezvládate zabezpečovať sami, alebo potrebujete celý marketing na kľúč, vďaka našej MaaS získate prístup k službám, ktoré potrebujete. Dostanete marketing postavený na základoch marketingovej stratégie a taktike, ktorá kladie na prvé miesto úspech vašej firmy. Nejde nám o realizáciu jednotlivých kampaní, ako je obvyklé pri reklamných agentúrach, ponúkame komplexný marketing. Našim cieľom je prepojiť vás so zákazníkmi a zlepšiť predaj, nie "minúť rozpočet".

VLASTNÝ MARKETÉR - AKÉ SÚ NÁKLADY?

- hrubá mzda,
- sociálne a zdravotné poistenie,
- telefón, počítač, softvér, tlačiareň a pod.,
- kancelária, jej vybavenie, energie,
- PN, OČR, dovolenka,
- služobky, odmeny, školenia a ďalšie náklady.

KOĽKO TO STOJÍ?

Najlacnejší marketér znamená pre firmy náklad v rozmedzí 1.300–2.200 € mesačne.

1.) Sumy variujú podľa regiónu (najmä mzda a nájomné) a vybavenia.
2.) Toto sú náklady na pracovníka, realizácia kampaní nie je zahrnutá.

Aké výhody získate, ak sa rozhodnete pre MaaS od nás?

Flexibilita
Chcete dať vedieť zákazníkom čomu sa venujete a k tomu potrebujete spravovať sociálne siete, aktualizovať obsah na webe, nafotiť svoje produkty, pripraviť inštruktážne videá, rozposlať emaily, písať firemný blog a zaistiť kopec ďalších činností? Poskladáme ponuku presne podľa vašich potrieb. O mesiac už fotenie či inú službu nepotrebujete, prípadne bola vaša ponuka iba sezónna? Predplatné sa o patričnú čiastku zníži a v nasledujúcom mesiaci zaplatíte len to, čo využijete.

Rýchle nasadenie
Zohnať zamestnanca zaberie čas. Ak kvôli peniazom či nedostatku uchádzačov vyberiete menej kvalifikovaného, tak ďalšie mesiace zaberie, kým získa požadované zručnosti a rozbehne požadované aktivity.
Začať spoluprácu s nami je rýchle. Máme postupy, ako čo najrýchlejšie pochopiť vaše ciele a poznať, čím sú výnimočné vaše produkty. Následne spravíme analýzy, aby sme mohli posúdiť aktuálny stav, navrhneme marketingový plán, predplatíte si požadované služby a spolupráca od tohto momentu beží.

Znižovanie nákladov
Upravili sme procesy tak, aby sa minimalizovali finančné náklady a časové straty na vašej i našej strane. Znamená to napríklad, že väčšina komunikácie prebieha cez internet, neplatíme drahé kancelárie (a neprenášame náklady na vás), vieme dosiahnuť úspory z rozsahu. Služby formou predplatného znamenajú, že platíte len to, čo naozaj potrebujete a my vieme vopred efektívne rozvrhnúť čas pracovníkov. Výsledkom je, že vy takto za dostupné ceny získate odborníkov, ktorých by ste si inak nezaplatili a nám vďaka minimalizácii nákladov zostane primeraná odmena.

Profesionálne riešenia
Pracujeme pre lokálne ale i nadnárodne spoločnosti a pre našich zákazníkov riešime široké spektrum otázok. Tým získavame nielen cenné skúsenosti, ale i nadhľad potrebný pre riešenie marketingu ako celku. Ponúkneme vám najlepšie riešenia na základe našich znalostí a vy sa rozhodnete, či je to cesta, ktorou sa vaša firma vyberie. Nemusíte sa obávať straty kontroly, my navrhujeme, vy schválite a až následne sa pristúpi k realizácii. Tak, akoby sme boli súčasťou vašej firmy.

Scroll to Top