Digitálny marketing

Firemný web

Potrebujete nové webstránky, prípadne prerobiť existujúce? Postaráme sa o všetko potrebné po obsahovej aj technickej stránke.

Texty, obrázky či videá tvoríme s ohľadom na cieľovú skupinu, ale prispôsobujeme ich aj vyhľadávačom, aby ich našli a spracovali.

Mnohé webstránky sú pekné na pohľad, ale po technickej stránke sú katastrofou. Weby od nás preverujeme na chyby v kóde, štruktúru, optimalizujeme rýchlosť, zabezpečenie,... Pred spustením kontrolujeme dohromady až do 200 parametrov.

A samozrejme poskytujeme aj súvisiace služby - navrhneme názov, zaregistrujeme doménu, nastavíme hosting, nainštalujeme potrebné komponenty, robíme A/B testy, sledujeme analytiku, postaráme sa o pravidelné aktualizácie a podobne.

Sociálne siete

Mať firemný Facebook sa považuje za nutnosť, ale málo firiem sa zamýšľa nad požadovaným prínosom a ešte menej ich spraví ďalší krok a nastaví svoju omnichannel alebo multichannel stratégiu.

Postaráme sa, aby vaša prítomnosť na sociálnych sieťach mala zmysel. Facebook ako kanál na komunikáciu a podporu zákazníkom, video recenzie produktov na YouTube, budovanie značky cez Instagram - to sú len príklady činností. Spoločne nastavíme ciele a budeme na nich pracovať tak, aby sa k cieľovej skupine dostali v zrozumiteľnej forme.

Sociálne siete

SEO & PPC

Budovať organickú návštevnosť z vyhľadávačov je beh na dlhú trať, ale ak je SEO robené správne, tak sa vynaložená práca mnohonásobne vráti. Vytvoríme pre vás web, ktorý budú Google servery milovať.

Vieme pre vás robiť aj výkonnostný marketing a PPC reklamy (Google Ads, Facebook Ads, Etarget, Sklik). Vytvoríme persóny typických zákazníkov a spustíme cielenú reklamu. Využite najrýchlejší spôsob, ako na váš web dostať návštevníkov a prakticky okamžite naštartovať predaj.

Vec ktorú musíte mať na pamäti je, že PPC vyžaduje neustálu pozornosť, inak sa môže stať čiernou dierou na vaše peniaze. My denne sledujeme návratnosť vašich investícií pre každú kampaň a okamžite zasiahneme, ak nejde požadovaným smerom.

Copywriting, blogy

Zatiaľ čo do letáku stačí napísať pútavý text, tak na webe rovnaká taktika na úspech nestačí. Copywriting od nás znamená, že texty pre web optimalizujeme pomocou analýz vyhľadávaných výrazov, hľadáme vhodný pomer kľúčových slov, volíme správne formátovanie, či pridávame prelinkovanie.

Blogy ponúkajú návštevníkom stránok hlbší obsah a ich silná stránka vynikne najmä ak potrebujete čitateľom prezentovať svoju odbornosť alebo chcete s nimi budovať užší vzťah. Budeme pre vás písať blogy, ktoré tomu pomôžu a podporia i vaše SEO.

Copywriting, blogy

Email marketing

Ak vám bude niekto tvrdiť, že email je už nemoderný, neverte mu. Naopak, naše emaily vám pomôžu udržiavať vzťah s návštevníkmi webstránok s cieľom konvertovať ich na kupujúcich v okamihu, kedy budú váš výrobok potrebovať, prípadne dosiahnuť opakované nákupy.

Každú zo správ sa snažíme robiť adresnú. Pracujeme s persónami a vytvárame skupiny podľa relevantných kritérií, aby ľudia dostávali správy, ktoré ich zaujmú. Od nás nechodí nevyžiadaná pošta, ale emaily, ktoré budú vaši zákazníci čítať radi. V súlade s GDPR.

eCommerce

Riešite, ako spustiť nový eshop, lebo hľadáte niekoho, kto prevezme starostlivosť o existujúci? Obráťte sa na nás, nech ste v ktorejkoľvek fáze. Vieme pomôcť od prvotného návrhu, kde sa rieši frontend a backend až po riešenie bežnej prevádzky ako tvorba popisu produktov, aktualizácia obsahu, správu objednávok, návody a podobne.

Ani ten najlepší obchod neuspeje bez reklamy. K uvedeným technikám marketingu ponúkame zaradenie do cenových porovnávačov, videorecenzie či tvorbu rebríčkov.

eCommerce

Affiliate marketing

Predstavte si zástup predajcov, ktorí vaše produkty ponúkajú cez internet a províziu dostávajú až v momente, keď zrealizujú predaj. Neplatíte im výplaty, kanceláriu, auto, stačí nastaviť podmienky spolupráce a dávať im percento z predaja. Spustiť affiliate marketing môže byť jedným z vašich najlepších rozhodnutí.

Pomôžeme vám! Je pravdou, že vo svete ho používa prakticky každá značka, ktorej výrobky či služby sa predávajú cez internet. A súčasne je pravdou, že u nás ho dobre robí len pár firiem. Ísť vlastnou cestou a skúšať metódu pokus-omyl môže byť v tomto prípade zdĺhavá a drahá cesta. Využite naše 15-ročné skúsenosti v tejto oblasti.

Mobilný marketing

Prístup na internet z mobilu onedlho prekročí počet ľudí, ktorí prehliadajú web z počítača. Je teda samozrejmé, že vaša webstránka by mala byť optimalizovaná pre mobilných i tradičných návštevníkov.

Pri našich návrhoch to vždy zohľadňujeme a navrhujeme iba responzívne weby. Okrem toho však ponúkame aj možnosť byť o krok bližšie k zákazníkovi. Navrhneme vám mobilné aplikácie, SMS kampane, QR kódy.

Mobilný marketing

Scroll to Top